Kons İş İlanları

Bursa Kons İş İlanları

Bursa Kons İş İlanları

Bursa İlinde Konsomatris işçisi arayan mekanlar için hemen hızlı ve günlük yevmiyesi en yüksek, bayan kons eleman aranmaktadır. DivaMenajerlik acentesi ile kaliteli ve son derece güvenilir elit yerlerde çalışmak isteyen kons bayan adaylar konsomatris ve gazinolarda işe alınacaktır.

Türkiyenin Bursa ilinde gazino , disko ve eğlence mekanları , barlar turistik gazinolarda net 3500, 4000, 4500, 5000 ile 5500 TL gelir elde edebilirsiniz.Kons bayanlar için tüm gazinolarla anlaşmalıyız ve tüm sosyal sorumluluk haklarının eksiksiz yaralanacaktırlar.Günlük ücretinin yanı sıra aynı zamanda konaklama ve yatacak yer ücretikleri seyahat masrafları yeme içme ve temel ihtiyaçları kesinlikle eksiksiz sunulacaktır.

Bursa Kons Bayan olarak için çalışmak için aranan özellikler.

18 yaşını tam olarak doldurmuş olmak ve 35 yaşından gün almamış olmanız, Seyahat engelli bulunmayan ve konaklamayla ilgili problemi olmamış olması, Giyimine kuşanına dikkat ve özen gösteren kişişel bakımını son derece titiz davranan, Fiziksel olarak herhangi bir hastalığı bulunmayan, Konuşmayı seven ve enerjisi yüksek , diksiyonu düzgün bayanlar hemen işe alınacaktır.
İlanımıza başvuru yapan herkes değerlendirilecektir , olumlu olumsuz mutlaka bir dönüş yapılacaktır, diliyen kişiler ister telefon numaramızdan dilerlerse aşağıda iş başvuru formuna başvuru yapabilirler.

İrtibat : 0545 845 10 96

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir