Kons İş İlanları

Bandırma kons İş İlanı

Bandırma Dansçı İş İlanları

Bandırma tarihi ve kültürel zenginlikleriyle bilinen, doğal güzelliklere sahip olan bir şehirdir. Ancak, Kahramanmaraş sadece bunlarla değil, aynı zamanda canlı ve renkli eğlence sektörüyle de dikkat çeker. Gazinolar, barlar ve pavyonlar, birçok alanda çalıştırmak üzere konsomatris, solist, dansçı, garson alanlarında bayan personel ihtiyacı duymaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanındaki iş yerleriyle bağlantısı sayesinde güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Kahramanmaraş’taki iş arayanlar için kons iş ilanları konusunda önemli bir kaynaktır. Ajans, iş arayan kons bayanlara tüm sosyal haklarını dikkate alarak tamamen işçisini koruma altına alır ve en uygun yere yerleştirir.

Dansçı bayan pozisyonunda çalışmak isteyen adaylarda aranan özellikler arasında konuşma diksiyonunun akıcı olması, kılık kıyafetlerin gazino, bar, pavyon ve gece kulübünün kriterlerine uygun ve çekici olması, 18 yaş üstü ve 35 yaş altında olma şartı, herhangi bir fiziksel engelin bulunmaması ve sağlıkla ilgili sorunun olmaması gibi kriterler bulunmaktadır.

Dansçı bayanlara sunulan imkanlar arasında günlük değişen ücretler, tüm sosyal haklardan yararlanma imkanı, iş yerine gidiş ve gelişlerde servis imkanı, yeme ve içme masraflarının karşılanması, en iyi şekilde konaklama sağlanması ve ekstra primlerden ve imkanlardan faydalanma gibi avantajlar yer almaktadır.

İrtibat : 0545 845 10 96

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir